bid
93

סרטון טיפים - למה זה טוב?

סרטון טיפים - למה זה טוב?בזמן האחרון אנחנו עדים לתופעת רשת שהולכת ומתפשטת באתרי הסרטונים השונים כמו גם באתרי הרשתות החברתיות. מדובר על סרטוני טיפים בהם אנשי מקצוע מעבירים לקהל הרחב שיעורים קצרים בנושאים שונים ומספקים שלל עצות שלעתים מלוות בהדגמות במגוון עצום של תחומים, החל מארגון המטבח וכלה בנושאים כגון אינסטלציה, רכב ועוד. הסרטונים, שהחלו את דרכם כמובן בארצות הברית, עשו עלייה בשנים האחרונות גם לישראל ונחשבים כאן לפופולאריים במיוחד. ישנם מספר יתרונות מרכזיים להפקה של סרטוני טיפים כפי שנפרט במאמר שלפניכם.

שמירה על קשר עם הלקוחות

לא משנה איזה שירות אתם מספקים או איזה מוצרים אתם משווקים או מייצרים, הסוד להצלחה עסקית הוא להגדיל את מאגר הלקוחות תוך שמירה מתמדת על מאגר הלקוחות הקיים. האינטרנט מאפשרת לנו היום, יותר מתמיד, לשמור על קשר קבוע עם קהל הלקוחות שלנו ולאחרונה נוספו לארסנל הכלים המקצועיים לשמירה על קשר עם לקוחות קיימים, סרטוני הטיפים המקצועיים. בסרטוני הטיפים אתם יכולים להסביר על אופי השימוש האידיאלי במוצר, להעניק ללקוחות מידע אקסקלוסיבי לשדרוג חווית השימוש במוצרים, לספק להם עצות בנוגע לשירותים חדשים שיכולים להתאים להם או במילים אחרות, לתת להם את ההרגשה שהם חשובים לכם ושהשירות שלכם ממשיך גם לאחר שהרכישה התבצעה.

הגדלה של מאגר הלקוחות

במידה ותפיקו סרטון טיפים איכותי, ישנו סיכוי לא רע שתוכלו להגיע למספר צפיות מרשים ביותר. סרטון טוב עובר ממחשב למחשב וכך תוכלו להיחשף לכמות גדולה ביותר של לקוחות פוטנציאליים. הטיפים שתציגו בסרטון יוכלו לגרות את הדמיון ולגרום למוצר או לשרות שלכם להיות אטרקטיבי בעיני הצופים, להפוך אותו לנחשק ולהביא בסופו של דבר להרחבה של קהל הלקוחות שלכם. כיום ידוע לכול, שנוכחות אינטרנטית היא הדרך היעילה, המהירה והזולה ביותר להגיע לכמה שיותר לקוחות. היופי של סרטוני טיפים הוא, שבניגוד לפרסומות שבאות לשווק את המוצר באופן מפורש, סרטוני הטיפים באים לעזור ללקוחות והמסר השיווקי עובר בעקיפין, אך עם זאת בצורה מושלמת.

הערך המוסף של הטיפ

כשלקוח רוכש מוצר כלשהו, לרוב הוא מקבל בנוסף גם חוברת הדרכה. החיסרון של חוברת ההדרכה הוא שלרוב היא מספקת מידע לקוני ותמציתי בלבד. סרטוני טיפים למעשה מעניקים פנים למוצר, מצוותים אליו דמות אנושית בשר ודם שכאילו מפיחה בו רוח חיים. סרטון טיפים איכותי יכול לגרום ללקוחות שלכם להכיר את המוצר מחדש, להזדהות עמו ולהרגיש שעשו את הבחירה הנכונה בכך שרכשו אותו. לא ניתן להפריז בחשיבות של ההזדהות עם המוצר להפיכת לקוח אקראי, ללקוח נאמן ואת הערך המוסף הה ניתן להשיג היום בעזרת הפקה של סרטון טיפים מוצלח.

להדביק את ההתקדמות הטכנולוגית

במחקר שנערך בשנים האחרונות בקרב הציבור בישראל, עולה תמונה מפתיעה לפיה הקהל הרחב עושה שימוש במקבץ זעיר בלבד מכלל הפונקציות המוצעות לו במגוון של מוצרים חשמליים שנבדקו וביניהם מכונות כביסה, שואבי אבק, טלפונים סלולאריים וטלוויזיות. אין ספק שכיום הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק ולא פשוט לאדם מן הישוב להדביק את כל אותם חידושים שצצים חדשות לבקרים. לפיכך חידושים רבים נותרים ללא שימוש ובסופו של דבר משמעות הדבר לגביכם היא שהיתרונות המיוחדים במוצרים שלכם, בטלים בשישים. במידה והשקעתם בהם מחשבה רבה וכמובן שגם לא מעט כסף, ישנה חשיבות גבוהה לכך שהלקוחות השונים יעשו בהם שימוש. סרטון טיפים איכותי יכול להביא לידיעת הלקוחות את אפשרויות השימוש השונות במוצר, על מנת שאף פונקציה או יישום לא יישארו מיותמים.
telb
     Youtube icon svg          

קדימה... לא להתבייש!

שם (*)

יש למלא שם ומשפחה.
טלפון (*)

יש למלא מספר טלפון
דוא"ל (*)

יש למלא כתובת דוא"ל תקינה.
פרטי ההודעה